Zjistěte svůj aktuální psychický stav pomocí tohoto vizuálního testu!

Testy osobnosti jsou fascinujícím odvětvím psychologie. Jejich cílem je odhalit hlubší vrstvy naší psychiky prostřednictvím otázek nebo obrázků. Krása testu osobnosti spočívá v tom, že často odráží aspekty nás samých, které si ne vždy uvědomujeme. Dnes vám nabízíme test založený na obrázku. Co uvidíte jako první? Dost možná odhalí váš aktuální psychický stav.

1. Klidná jeskyně

psychologický oční test

Pokud první věc, kterou vnímáte, je jeskyně, znamená to, že je ve vás působivá stabilita. Vyzařujete vnitřní klid který vás udrží na zemi i v bouřlivém počasí. Díky tomuto vrozenému klidu jste pro mnohé zdrojem útěchy. Lidé ve vašem okolí vás často vyhledávají v naději, že využijí vaší moudrosti a pozitivní energie.

2. Tajemné UFO

Pokud váš pohled upoutalo UFO, může to znamenat, že jste často na pokraji emocionálního výbuchu. Vaše citlivost na stres může mít někdy dopad na vaši fyzickou pohodu. Mohou se objevit problémy, jako je nespavost nebo rušivé sny. Pro vaši vlastní pohodu je zásadní mluvit, sdílet a především se nenechat zahltit drobnými starostmi.

Pokud vás zaujala cizí tvář, naznačuje to sklon ke zvětšování problémů. Vidíte hory tam, kde jsou někdy pouhé kopce. Toto sklon k úzkosti vás může uvrhnout do téměř neustálého stresu. Naučit se přehodnocovat situace pro vás může být přínosné. V boji proti tomuto stresu zvažte zařazení relaxačních technik, například dechových cvičení. Jednoduchý hluboký nádech dokáže zázraky.

Který obrázek jste viděli jako první? Doufejme, že vám tato vizuální introspekce pomohla lépe pochopit váš současný stav mysli. Pokud pro vás byl tento test poučný, proč se o něj nepodělit s přáteli a rodinou? Možná je to také poučí o jejich vlastním psychickém stavu.

Viz také:  Ano, na obrázku se skrývá zvíře. Poznáte ho?
Sdílet na