Vizuální výzva: Dokážete do 10 sekund najít 3 různé kostky domina?

Svět vizuální výzvyVizuální výzvy, zejména ty, které zahrnují optické klamy, se neustále vyvíjejí. Tyto pozorovací výzvy podrobují zkoušce naši zrakovou ostrost a náš mozek tím, že navrhují hádanky založené na jevech optických klamů.

Dnešní úkol je jednoduchý: do obrazu plného domina, Najděte tři bílé dílky za pouhých 10 sekund.. Je to výzva, na kterou se chystáte?

Vizuální test dne: Kde se skrývají prázdné kostky domina?

Naše vizuální výzva dne Najděte tři bílé kostky domina v moři různobarevných kostek domina. Vypadá to jednoduše, ale časový limit je 10 sekund, což může být složitější, než se zdá.

Vizuální test 4

Tato výzva je vlastně dokonalým příklademoptický klam. Náš mozek je vycvičen k tomu, aby upřednostňoval určité vizuální informace podle jejich významu. V tomto případě může množství barevných kostek domina odvádět pozornost oka a ztěžovat rozpoznání bílých dílků.

Jak tato výzva funguje

Princip je jednoduchý: vaše oko musí prohledat obrázek a hledat bílé domino, přesněji tři. Omezený čas, který máte k dispozici, a složitost obrázku však váš mozek a oči podrobí zkoušce.

Výsledky

Pokud jste uspěli v najít tři bílé kostky domina Za méně než 10 sekund jste prokázali působivou ostrost zraku. Pokud se vám to nepodaří, nezoufejte. Je to obtížné cvičení, které vyžaduje velkou koncentraci a rychlost.

odpověď na vizuální test 5

Vysvětlení

Bílé figurky jsou snadno přehlušeny záplavou barev. Navíc váš mozek může být rozptýlen množstvím dílků, takže úkol je obtížnější, než se zdá. Tomu se říká optický klam.

Závěr

Líbila se vám tato vizuální výzva? Pokud ano, neváhejte ji sdílet se svými přáteli a otestovat jejich zrakovou ostrost! A nezapomeňte, že provádění tohoto typu cvičení může pomoci zlepšit vaši koncentraci a pozorovací schopnosti. Tak pokračujte v dobré práci!

Viz také:  Maska, kterou si vyberete, prozradí mnoho o vaší osobnosti: rozluštění povahových rysů!
Sdílet na