Na konci září 2023 čeká na tato dvě znamení zvěrokruhu opravdová láska!

Astrologie je neocenitelným nástrojem pro lepší pochopení naší osobnosti a způsobu, jakým přistupujeme ke vztahům. Podle hvězd, dvě znamení zvěrokruhu budou mít od konce září 2023 šanci zažít opravdovou lásku. V tomto článku se dozvíte, kdo jsou tato znamení a jak mohou tuto úžasnou příležitost využít.

Znamení, kterých se tato šance na lásku týkávelká láska pro 2 znamení

Není neobvyklé, že některá znamení mají příznivější období v lásce. V září 2023 budou narození ve znamení Býka a Štíra. kteří budou mít příležitost potkat svou spřízněnou duši. Zde jsou důvody této výjimečné příležitosti k lásce:

  • Přechod Venuše Planeta lásky Venuše se v tomto období bude nacházet ve znamení Býka a Štíra. To bude podporovat romantickou atmosféru příznivou pro setkání a vyznání lásky.
  • Konjunkce s Jupiterem Býk a Štír budou mít také příznivou přítomnost Jupitera, planety štěstí a expanze. Tato konjunkce bude pro tato dvě znamení skutečnou hnací silou, díky níž se jejich milostné touhy začnou naplňovat.
  • Příznivá introspekce Taurici a Štíři budou mít také příležitost zhodnotit své touhy, očekávání a obavy, pokud jde o lásku. Tato introspekce jim pomůže lépe pochopit, co ve vztahu hledají, a vibrovat v souladu se svým budoucím partnerem.

Láska na jídelníčku pro Býky

Trpělivý a přemýšlivý Býk je znamení, které si umí dát na čas, pokud jde o lásku. Období na konci září 2023 však slibuje, že bude pro lidi narozené v tomto znamení obzvláště intenzivní. Hvězdy totiž budou příznivě nakloněny rozkvětu upřímného a trvalého vztahu:

Snadnější seznamování

Díky přítomnosti Venuše a Jupitera se šance Taureanů na seznámení se zajímavými a kompatibilními lidmi zdesetinásobí. Je na nich, aby se těchto příležitostí chopili a navázali krásné vztahy.

Klima příznivé pro sbližování

V tomto období budou Taureané otevřenější a komunikativnější. Tato změna postoje jim usnadní sbližování s druhými a dá volný průchod jejich citům.

Viz také:  Vizuální test: Nikdo nemůže najít 2 plážové míče ukryté na tomto obrázku.

Budování pevného vztahu

Pokud jsou věrní své povaze, budou Taureané hledat především stabilní a trvalý vztah. Hvězdy jim poskytnou prostředky k vybudování tohoto vztahu na pevných základech a nabídnou jim možnost lépe se poznat a navázat zdravou komunikaci s partnerem.

Štíři, připraveni na vášnivou lásku

Štíři jsou proslulí svou intenzitou a vášní, a pokud jde o lásku, nedělají věci napůl. Konec září 2023 proto bude pro rodáky tohoto znamení příležitostí zažít milostný příběh, který splní jejich očekávání:

Živá setkání

Štíři se pravděpodobně setkají s lidmi, kteří sdílejí jejich vášeň a intenzitu. Tato setkání by mohla dát vzniknout nezapomenutelným, fúzním milostným příběhům.

Citová obnova

Období na konci září 2023 také umožní Štírům vymazat minulost a přistupovat k lásce s lehkým a otevřeným srdcem. Tato citová proměna přispěje k úspěchu jejich nových vztahů.

Hluboké spojení s druhým

Štíři budou mít v tomto období příležitost vytvořit si hluboké a upřímné pouto se svým partnerem. Intenzivní citové spojení, které bude mít zásadní význam pro pevnost a dlouhověkost jejich milostného vztahu.

Celkově vzato slibuje konec září 2023 pro rodilé Býky a Štíry období bohaté na lásku. Hvězdy jim nabídnou všechny šance na naplňující a trvalý milostný příběh. Stačí, když se těchto příležitostí chopí a vytěží z tohoto výjimečného období maximum.

Sdílet na